Vilémova káva zrnková 250 g v plechovce

Dostupnost: Skladem
Cena s DPH: 290 Kč
Počet ks:

Složení :

Směs čtyř druhů 100% arabik ze tří kontinentů mimořádně vyvážené chuti s lehkým nádechem hořké čokolády a karamelu s velmi jemnými tóny citrusu. Káva je středně pražená. Praží se každý den čerstvá dle týdenní poptávky.

Na obalu je uvedeno že se jedná o Fair Product a Káva roku.

Balení:

zrnková káva 250 g v plechovce

O výrobci:

Před více jak 100 lety se narodil můj děd Vilém Damián Sýkora (1910). Jeho otec, Josef Sýkora, významný obchodník s kávou a koloniálním zbožím, uznávaný znalec a pražič kávy, ho nechal vyučit obchodním příručím, tehdy významnému řemeslu, aby v úctě k tradicím pokračoval v malém rodinném obchodě. Za 1. republiky si děda se svou ženou Anežkou založil v Pardubicích, v ulici Mezi mosty čp. 48, obchod s kávou, koloniálním zbožím a malou pražírnou kávy. Tam úspěšně podnikal do znárodnění v r. 1948. Jeho syn Jiří st. a vnuk Jiří ml. obnovili po roce 1989 obchod s kávou a pražení. Děd Vilém ještě ve svých 90ti letech důsledně dohlížel na výběr kávy, složení a postupy pražení a občas i zavzpomínal, jak jeho nejstarší syn Jiří ve svých deseti letech měl významnou poctu - před odchodem do školy napražit čerstvou kávu. Rodinné receptury, míchání a pražení kávy, ale především obchod s čerstvou kávou, jsou pro naši rodinu více než posláním. Bude nám tak velkým potěšením, pokud si vyberete právě naši kávu. Jako poděkování nám nezbývá, než popřát neopakovatelný zážitek z čerstvě pražené kávy od malé české rodinné firmy p. Jiřího Sýkory z Pardubic.

Poznámka:

Vilémova káva zatím neoslní exkluzivním obalem. Jako dárek ji však lze doporučit zcela určitě. Rodinná firma staví na tradici a kvalitě. Tuto kávu jistě vyzkoušejte. Ani obdarovaný si stěžovat jistě nebude.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.