Nabídka
Rychlý kontakt

Český sedlák

Telefon: (+420) 602 708 757
Mobil: (+420) 603 544 988
E-mail: cesky.sedlak@seznam.cz

Vážení návštěvníci stránek, vážení konzumenti!

Děkujeme Vám za zájem o naše  produkty.

Máte-li dotaz či připomínku, obraťte se na zmíněnou adresu. Rádi Vás vyslechneme.

Příjemný nákup Vám přeje

Český Sedlák.

PARDUBICE

Masarykovo náměstí 1484

Otevřeno máme:

Po - Pá   7:00 - 17:00

Mošt jablečný s červenou řepou - přírodní bez Éček 3l

Mošt jablečný s červenou řepou - přírodní bez Éček 3l

Výrobce: Podorlická sodovkárna
Kód produktu: RK03-001
Cena s DPH: 120 Kč
 

Popis produktu „Mošt jablečný s červenou řepou - přírodní bez Éček 3l”

Jablečný mošt se zázvorem je čistá přírodní 100% jablečná šťáva obohacená o zázvor.

Nevratný obal 3 l

Výhodou tohoto balení je ventil (součást balení) díky kterému lze doma nebo v kanceláři odpouštět obsah do skleničky bez znehodnocení jako je tomu u jiných přírodních moštů, které je nutno po otevření ihned spotřebovat. Zde díky ventilu nevniká do obalu vzduch, který by vlivem procesů oxidace, kvašení a pod. obsah znehodnotil.

Šťáva z jablek obsahuje vysoké množství fenolických látek, které v těle člověka fungují jako antioxidanty. Jde o sloučeniny, které omezují vliv volných radikálů poškozujících buňky a tkáně. Pravidelným pitím jablečné šťávy pak zamezujete poškozený cév a předcházíte infarktu či mrtvici. Rovněž tak je prokázáno lékařským výzkumem, že jablka udržují ve výborné kondici střeva a zabraňují tvorbě nádorů, event. jejich růstu, a to prostřednictvím látky nazvané procyanidy, která je v nich obsažena. Vypitím 0,7 litrů vypijete šťávu z cca 1 kg jablek, lze tedy říci, že jablečný mošt je hotovým elixírem zdraví.

Výrobce je zapojen do programu "Potraviny bez Éček".

Mošt vyrábíme bez jakéhokoliv chemického ošetření, vlastně se jedná o jablečnou, neředěnou, nefiltrovanou a nepřislazenou šťávu. Jde o nápoj, který si v co nejvyšší míře uchovává vlastnosti čerstvě vylisované jablečné šťávy, čímž se výrazně lišíme od naprosté většiny jiných moštů a ovocných šťáv, které jsou vyrobeny obnovením šťávy z jablečného či ovocného koncentrátu, kde dochází k ředění, doslazení a dokyselení. Náš výrobek je každou šarží originál, protože směs odrůd jablek, která se zpracovává není vždy stejná. Příznačný pro náš výrobek je rovněž sediment na dně lahve, který je znakem přírodního charakteru nápoje, jedná se tedy o 100% čistý přírodní produkt. Dodavatelijablek pro naši moštárnu jsou výhradně velkopěstitelé z Východních Čech, z oblasti Orlického podhůří, které je z hlediska životního prostředí jedním z nejčistších na území ČR

Pro jedinečnost naši výroby je charakteristické, že mošt se:

nefiltruje

nečeří (nepoužívají se čeřidla či želatina)

nepřibarvuje

nepřislazuje

neředí

používá se pouze kvalitní ovoce

 
 

TOPlist